• Ei leia kusagilt kvaliteetseid ja õigete mõõtudega salongi- või pagasimatti enda autole?
 • Kas originaalmatid tunduvad liiga väiksed ja ei kata ilusti auto põrandat? Või universaal pagasimatt ei kaitse täielikult pagasiruumi määrdumise eest?
 • Kas soovid juhimatti koos vasaku jalatoe osaga või eraldi porimatti, mis kataks nö tunnelit tagaistmete vahel? Või soovid osta hoopis üksikuid matte?
 • Kas tahaks kasutada matte teise otstarbe jaoks (kodus, suvilas)?

 

Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele ‘jah’, siis oled õiges kohas ja vajad erimõõduga automatte. XL Motors on Premium (EVA) ja tekstiilmattide tootja. Pakume meie klientidele võimalust tellida matte vastavalt erimõõtudele ja enda soovidele. Detailsemalt meie toodetest (sh automattide materjalidest) saab lugeda lehelt Meie tooted. Automattide materjalidega saab tutvuda ka kohapeal, aadressil Sõpruse puiestee 209, Tallinn, Eesti.

Palun kirjelda enda soovitud erimõõduga matti all toodud vormis, vastates järgmistele küsimustele:

 1. Mis on matti laius ja pikkus? Kui matt peab olema kujuline, palun tee joonis ja saada e-kiri info@xlmotors.ee.
 2. Kas meie toodete nimekirjas leidub analoog, millele soovid erimõõte? Kui jah, palun kirjuta toode nimi või lisa linki.
 3. Mis materjalist soovid matte? Mis on materjali ja äärise värvi eelistus?
 4. Kas on täiendavaid tingimusi, mida peame arvestama mati valmistamisel?

  Valmistamine võtab aega üldjuhul 3-4 tööpäeva ja saad just Sulle sobiva salongi- või pagasimati. Kui Sul tekib küsimusi, palume pöörduda meie klienditeeninduse poole telefonil +372 5380 1942.

  Tee hinnapäring ja lase meil hoolt kanda Sinu mattide eest!

  Tehtud tööd