Meie kontaktid

KNK Group OÜ

Registrikood: 14073391

Sõpruse pst 209, Tallinn, Harjumaa

E-R 8:00-16:00        L, P suletud

IBAN: EE481010220254014227 – SEB Pank
+372 5380 1942
info@xlmotors.ee

Saada meile päring

Kui Sul tekib küsimusi, palume pöörduda meie klienditeeninduse poole telefonil +372 5380 1942 või e-mailile info@xlmotors.ee.

Vastame Teile lühima võimaliku aja jooksul. Samuti on võimalik meiega ühendust võtta kasutades meie tagasiside vormi:

  Ettevõttest ja meie toodetest

  Eesti toode otse tootjalt

  XL Motors on suurim automattide tootja Eestis. XL Motorsi kaubamärki kirjeldavad eelkõige kvaliteet, pikaajaline kogemus, pidev tootearendus ja innovaatilisus.

  Tootevalik

  Meie lai automattide tootevalik katab kõik vajamineva teie auto salongi- ja pagasiruumi põranda kaitsmiseks. XL Motorsi automatid on mudelipõhised, kvaliteetsed ning valmistatud vaid parimast toormaterjalist. Saadaval on kummist ja tekstiilist porimatid. Ostjate poolt on aga kõige rohkem hinnatud Premium (EVA) automatid.

  Premium (EVA) automatid on valmistatud kõrgekvaliteetsest etüleenvinüülatsetaat materjalist, mis sarnaselt kummiga on väga elastne ja vastupidav, kuid loodussõbralik ja atraktiivse välimusega. Need omadused muudavad selle materjali ideaalseks auto salongimattide valmistamiseks, vastates kõikidele standarditele ja tuleohutusnõuetele.

  Premium (EVA) mattide eelistused: mudelipõhised automatid – valmistatud individuaalselt iga auto margi ja mudeli jaoks; vastupidav materjal – kestavad kauem kui tavalised porimatid; vett mitteläbilaskvad – matid kaitsevad autot täielikult niiskuse eest; kaitsevad ideaalselt põrandat mustuse ja pori eest; väga kergesti puhastatavad – eemaldage jalamatid autost ja peske veega; erinev põrandamati ja äärte värvitoonide valik; vastavalt mudelile ettenähtud kinnitused.

  Eriliseks teeb automatte erinevate värvitoonide valik, mis annab võimaluse sobitada need auto interjööri/eksterjööriga. Materjali ja äärise värvikombinatsioone on enam kui 50, mis annab igale kliendile võimaluse leida endale sobiv.

  Komplektis on neli salongi automatti sõiduauto/maasturi puhul (saab valmistada ka nö tunneli peale käiva mati, mis ei ole komplektis). Osadel mudelitel tagumine matt terviklik. Võimalik tellida ka erimõõtudega või üksikuid matte.

  Tutvuge lähemalt meie toodetega lehel ‘Meie tooted’, vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega ning sooritage õige ost.