Sissejuhatus

 

Pagasiruum on hea koht asjade transportimiseks ja hoidmiseks. Paraku on need asjad tihti mustad ning määrivad auto originaalsisu ära. Olgu selleks koer, mootorsaag, töösaapad või lapsevanker – varem või hiljem määrivad need auto ära. Sellises olukorras tasuks kindlasti mõelda auto tekstiilosade kaitsmisele.

Vesi, muda ja muud vedelikud on salakavalad. Hiljem auto kuivatamine ning tuulutamine võib olla küllaltki keeruline ja aeganõudev tegevus. Selle jaoks ongi olemas spetsiaalsed pagasiruumi matid, mis autot või kaupa kaitsevad. Nii saate näiteks märjad riided visata mati peale ja võite olla kindel, et see vesi ei jõua teie auto sisemuseni. Tihti oleme ka olukorras, kus pagasiruumi matt on universaalne ehk vale mõõduga ning osa autost määrdub ikkagi.

 Lihtsam on seda kõike ennetada ning hankida endale korrektne pagasimatt. Meie laiast tootevalikust leiate endale kindlasti sobiva mati ning saate selle lihtsasti enda autosse paigaldada. Oleme märganud, et kaubanduses on saadaval ka universaalsed matid. Kuid kui pagasimatt ei ole õige mõõduga, siis võite olulise osa enda pagasiruumist kaotada ning tänu sellele on ka kaitstud ala maht väiksem. Kuna oleme spetsialiseerunud antud toodetele, siis meie mudelipõhised pagasimatid on kindlasti parim valik Teie autosse. Ideaalne sobivus ning kena disain aitavad muuta Teie sõiduki praktilisemaks ja kindlasti ka ilusamaks.

Miks eelistada mudelipõhist pagasimatti?

 

Maksimaalse maksimaalse kaitse tagamiseks peab pagasikate sobituma ideaalselt.  Kui pagasimatt on liiga väike või vale kujuga, siis selle mahutamine võib olla äärmiselt tüütu ja keeruline tegevus. Kindlasti ei tohiks pagasimatti ise sobivasse mõõtu lõigata. Sellisel juhul kaob ära osa funktsionaalsusest. Hea oleks, kui Teie pagasiruumi matt on vedelikke mittelabilaskev. See aitab kaitsta pagasimati all olevaid tähtsaid elektrikomponente. Paljud autotootjad küsivad väga kallist hinda tehaseoriginaal pagasimati eest. Meie tootevalikust leiate aga mõistliku hinnaga toote, mis on vähemalt sama hea või isegi parem. Kuna tegemist on eemaldatava tootega, siis saate seda kasutada ja puhastada täpselt siis, kui te seda vajate. Ülejäänud aja võib toode olla panipaigas või garaažis.

Pagasimati eelised

 

Meie kõigi jaoks on oluline enda vara hoidmine ja väärtuse säilitamine. Ühel päeval otsustate kindlasti enda auto müüki panna, ning loodate selle eest saada võimalikult kõrget hinda. Kui olete kasutanud pagasimatti, siis võite kindlad olla, et teie pagasiruum ei ole saanud niiskusest ja mustusest tingitud kahjustusi. Täpselt sama kehtib ka erinevate asjade kohta, mis võivad määrida teie auto sisemust. Näiteks, kui tegelete jalgrattaspordiga ning aeg-ajalt transpordite oma jalgratast auto pagasiruumis. Alati tekib oht, et õlitatud kett võib jätta jäljed auto sisemusele ning selle puhastamine on äärmiselt keerukas ning kulukas tegevus. Plekki ühelt kohalt eemaldades tekib risk, et antud koht jääb erineva tooniga. Meie silmis muudab pagasimati kasutamine auto määrdumise suhtes turvalisemaks ning kõrvale ei saa jätta ka praktilisust.

Erinevad pagasimatid

 

auto pagasimattNii nagu ka kõigi teiste toodetega, on iga pagasimatt pisut erinev. Eeldusel, et soovite parimat võimalikku kvaliteeti, siis tuleks enda pilgud pöörata Premium/EVA tüüpi toodete poole, mis meie tootevalikus on. Kordumatu kvaliteet ja hea vastupidavus. Pagasimattide puhul on kasutusel peamiselt kummist ja plastist valmistatud tooted. Põhjus selleks on äärmiselt lihtne ja loogiline – selline matt suudab oluliselt paremini kaitsta teie auto sisemust ning aitab vältida määrdumist. Tavaliselt on mattide servad üles keeratud, et vedelikud ei saaks valguda matist eemale. Olukorras, kus mõni vedelik otsustab anumast lekkida – peate lihtsalt mati korraks autost välja võtma ning selle vedelikust tühjendama. Sõltuvalt milline oli lekkiv aine võib olla vajalik ka puhastamine vee või mõne pesuainega. Mis aga kõige olulisem, Teie auto jäi puhtaks ning pääsesite väga lihtsa protseduuriga. Autode sisepesu maksumus on küllaltki kõrge ning tänu pagasimatile vältisite seda kulutust väga lihtsalt. 

  • Parim valik – Premium/EVA pagasimatid – vastupidav, lõhnatu ja niiskuskindel.
  • Populaarseim valik – kummist pagasimatid – tegemist on vastupidavate mattidega, mis sobivad kasutamiseks nii talvel, kui ka suvel. 
  • Soodne valik- tekstiilist pagasimatid – lai värvivalik ja lõhnatu

Miks on meie pagasimatid head?

 

Meie veebipoes saadaval olevad tooted on kvaliteetsed ja igapäevases kasutuses ennast korduvalt tõestanud. Võiks küll arvata, et erinevatel materjalidel ei ole suurt vahet, kuid tegelikult on vahe suur. Odavad materjalid kipuvad murenema ning tänu sellele tekib suur oht lekkeks. Nagu varasemalt oleme maininud, siis pagasimati ülesandeks on jätta kõik vedelikud mati peale, mitte auto interjööri. Lisaks on odavamad materjalid valmistatud selliselt, et nendega kaasneb ka ebameeldiv lõhn või määrivad nad omakorda ümbritsevat. Võiks küll arvata, et see kaob kiiresti, kuid tegelikult võib see näiteks suure kuumusega võimenduda. Sellises olukorras on meie arvates mõistlik teha investeering ning soetada endale pisut kallim, kuid kvaliteetsem toode. Meie tootevalikust leiate enda autole kindlasti sobiva toote, mis muudab teie elu oluliselt lihtsamaks. Soovitame kõikidel klientidel vältida universaalseid matte, sest kõigile on selge, et iga auto vajab siiski spetsiaalsete mõõtudega matte. Eriti ebamugavaks muutub olukord juhile mõeldud matiga, kuna see võib takistada pedaalide normaalset kasutamist.

Korduma kippuvad küsimused

 

Meie poole on pöördunud palju erinevaid kliente, kes on soovinud rohkem informatsiooni. Kuna küsimused on väga erinevad, siis soovime neid ka teiega jagada. Loodame, et saate ka mõnele enda küsimusele vastuse ning tänu sellele saate osta endale sobiva toote.

Kuidas valida õige pagasimatt?

Esiteks peate selgeks tegema, mis on teie auto mark ning mudel ja peale seda saate endale lihtsalt valida sobiva toote. Küsimuste korral saate alati ka meiega ühendust võtta ning juhendame Teid võimalikult täpselt. 

Kas pagasimatid sobivad igasse autosse?

Iga auto jaoks on olemas spetsiaalse suuruse ja kujuga pagasimatt. Loomulikult on olemas ka autosid, millele ei ole võimalik pakkuda tooteid. Saate mugavalt toodete hulgast vaadata, kas teie sõidukile on olemas meie juures sobilik toode.

Miks pagasikate on vajalik?

Peamiselt on tegemist tootega, mis aitab teie auto sisemust kaitsta määrdumise eest. Saate näiteks ilma muretsemata sinna asetada asjad, mis tavalises olukorras määriksid teie auto sisemust. Kaitske enda autot, ning teie auto püsib kauem värske ja ilusana.